28 вересня 2016 року у Природничо-гуманітарному коледжі було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» .

До участі було запрошено 16 команд, які складалися із студентів 1- 4 курсів .Кожна команда складалась із чотирьох гравців, один з яких був капітаном команди. Брейн-ринг проводитився у формі «запитання-відповідь» і складався із боїв, у яких брали участь по дві команди. Змагання проводилось у три тури. У фінальному турі між командами-фіналістами відбувались три бої до шести набраних балів у варіації «Брейн-рингу» під назвою «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»:

У фінальному турі за звання переможця змагалися дві команди: КН-41 та КН-42 . Перемогу у цій грі виборола команда групи КН-42.Вітаємо їх з перемогою!

Загалом, під час проведення гри панувала весела та дружна атмосфера. Як гравці, так і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень. Надалі ми обіцяємо проводити більше подібних заходів, де кожен охочий може випробувати свої знання, дізнатися про щось нове та цікаве, а також просто весело і з користю провести час

1rumteyg_po an4_a-miciy fe3cwvt7hq4 i340pt_5zuc u_dmjqummgk vk5tzg7ddvk vs0cdy13tqoadidas superstar damen glitzer silber