27 вересня громадськість відзначає Всесвітній день туризму. Це свято, встановлене Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році, щороку відзначається з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти та  розвитку зв’язків між народами різних країн,.

З цієї нагоди працівники бібліотеки Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» підготували книжкову виставку, де підібрані найцікавіші  матеріали. У представлених виданнях та  публікаціях  розглядаються загальні  проблеми і перспективи розвитку туристичної індустрії в Україні, більшість з яких складають ілюстровані видання -  альбоми й  путівники. Підбірка літератури також знайомить з найкращими туристичними маршрутами України.

Так, студенти коледжу спеціальності «Туризм» скористалися нагодою – відвідали виставку «Туризм – найкраща 3D-опція пізнання світу», ознайомилися з матеріалами та дізналися чимало цікавої інформації з цієї сфери життя суспільства.

“виставка_1.doc” Кількість скачувань: 52 разів – 28 КБ

Air Jordan 1