У п’ятницю, 27 січня 2017 року, відбувався ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учасників Малої академії наук України. Черговий  раз наші студенти стали    призерами, показавши глибокі знання і вміння займатися серйозними науковими проблемами.

Так, у роботі  секції «Фінанси , грошовий  обіг і кредит» взяла участь Сойма Елена, студентка ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит», яка посіла 2-е місце із темою «Інфляція в Україні».

У секції «Математика» відзначився  студент І курсу Калинич Станіслав (спеціальність «Комп’ютерні науки»), який  захистив доповідь із теми «Дії над многочленами. Схеми Горнера» і посів 3-є місце.

Ми вітаємо наших студентів – переможців та їх наукового  керівника Данько-Товтин Людмилу Ярославівну .

Бажаємо їм подальших успіхів та ще вагоміших перемог !

1 3Nike News