Вітаємо з черговою перемогою!

«Historia est magistra vitae» - під таким девізом представляли коледж Росул Олег та Голінка Яна на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з історії. Наші студенти підготували наукові дослідження актуальних на сьогодні проблем нашого минулого.

Олег Росул, студент групи «Право»-21, в секції «Історичне краєзнавство» успішно захистив наукову роботу на тему «Політичне та національно-культурне становище Закарпаття у складі Угорщини (березень 1939р. – жовтень 1944р.). До речі, це вже його друга перемога!

Яна Голінка, студентка групи «Право»-12, представила науково-дослідницьку роботу «Історія Голокосту в Україні як нагадування про небезпеку нетерпимості» і була теж відзначена дипломом ІІ ступеня серед юних дослідників.

Вітаємо наших призерів та бажаємо майбутніх творчих злетів!

IMG_9977-23-02-17-01-02秋服 メンズ特集!2020年の最旬コーデに取り入れたい狙い目アイテム13選 , メンズファッションメディア