9 квітня 2019 року у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. У заході взяли

участь представники Закарпатського лісотехнічного коледжу ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України», Свалявського технічного коледжу НУХТ, Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, Відокремленого підрозділу національного університету біоресурсів та природокористування України «Мукачівський аграрний коледж», Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТУ та студенти нашого коледжу.

Під час урочистого відкриття перед учасниками та гостями олімпіади виступила голова циклової комісії програмування та інформаційних технологій Александра Н.В., яка розповіла про особливості проведення олімпіади з використанням розробленого у коледжі програмного забезпечення «ProzzoraОлімпіада».

Із вітальним словом до учасників олімпіади звернулася голова методичної комісії коледжу Данько-Товтин Л.Я.

Учасники протягом 2,5 год. показували свій рівень знань та практичних  навиків з інформатики.

Компетентне журі на чолі з організатором олімпіади  Александрою Н.В. об’єктивно оцінили олімпіадні роботи і визначили заслужених переможців.

I  місце посів Лісіцин Максиміліан, студент II курсу  спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»;

II місце присуджено Тільняк Лесі, студентці ІІ курсу  спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» та Вагерич Олесі студентці ІІІ курсу ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»;

ІІІ місце заслужено отримали Паламар Кирил та Панця Ярослав студенти ІІ курсу Закарпатського лісотехнічного коледжу ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України».

Отже, честь нашого краю на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади буде відстоювати наш студент Лісіцин Максиміліан.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників. Бажаємо подальших здобутків та здійснення усіх задумів!

Kids Jordan Shoes