Графік проведення батьківських зборів


“Графік-проведення-батьківських-зборів.rtf” Кількість скачувань: 116 разів – 133 КБ

п/пДатаГрупаПрізвище, ім’я та по батькові академнаставника студентської групи
1.04.11.2020р

19:00

ПР-11Готько Еріка Омелянівна
2.11.11.2020р.

19:00

ПР-12Олійник Анрея Іванівна
3.10.11.2020р.

19:00

КН-11 

Лукавська Альвіна Володимирівна

 

4.02.11.2020р

19:00

КН-12Сілантьєва-Папп Катерина Володимирівна
5.06.11.2020р

19:00

КН-13Горват Валерій Васильович
6.11.11.2020р

19:00

БО-11Поп Ірина Миколаївна
7.12.11.2020р

19:00

ФК-11Бігар Наталія Михайлівна

 

8.04.11.2020р.

19:00

ЗВ-11Пічкар Людмила Іванівна
9.11.11.2020р

19:00

БС-11Іваниш Оксана Лук’янівна
10.03.11.2020р.

19:00

ТО-11Білей Наталія Миколаївна
11.11.11.2020р

19:00

ПР-21Лейба Євген Васильович
12.06.11.2020р.

19:00

ПР-22Феделещак Наталія Богданівна
13.05.11.2020р

19:00

КН-21Александра Наталія Володимирівна
14.06.11.2020р.

18:00

КН-22Якубишин Марія Віталівна
15.12.11.2020р.

19:00

КН-23Чернякевич Катерина Володимирівна
16.13.11.2020р.

19:00

БО-21Безносько Юлія Василівна
17.13.11.2020р

19:00

ФК-21Безносько Юлія Василівна
18.09.11.2020

19:00

ЗВ-21Бардзак Ганна Іванівна
19.13.11.2020р.

19:00

БС-21Чечур Юрій Петрович
20.04.11.2020р.

19:00

ТО-21Шаркані Інна Федорівна
21.12.11.2020р

19:00

ПР-31Белоусова-Зомбор Герда Ернестівна
22.27.10.2020р

19:00

ПР-32Гошовська Олександра Іванівна
23.12.11.2020р

18:00

ПР-33Ходанич Мар`яна Михайлівна
24.13.11.2020р

19:00

КН-31Папп Крістіан Степаович

(на безоплатній основі)

25.10.11.2020р

18:00

КН-32Мокрянин Яна Іванівна
26.13.11.2020р

19:00

КН-33Данько-Товтин Людмила Ярославівна
27.10.11.2020р.

19:00

БО-31Качур Світлана Петрівна
28.12.11.2020р

19:00

ФК-31Соломко Наталія Іванівна
29.10.11.2020р

19:00

ЗВ-31Енеді Ольга Іванівна
30.10.11.2020р.

19:00

БС-31Енеді Ольга Іванівна
31.12.11.2020р

19:00

ТО-31Шпілька Оксана Василвна
32.09.11.2020р

19:00

ПР-41Черевко Ірина Іванівна
33.10.11.2020р

18:00

ПР-42Андрусь Мар’яна Володимирівна
34.11.11.2020р

19:00

КН-41Лінчук Наталія Леонідівна
35.11.11.2020р

19:00

КН-42Мавроматі Мар’яна Дмитрівна
36.13.11.2020р.

19:00

КН-43Сідун Віталій Васильович
37.12.11.2020р.

19:00

ЗВ -41Ткач Марія Степанівна
38.12.11.2020р

19:00

БС-41Манохіна Беата Володимирівна
39.13.11.2020р

19:00

ТО-41Роман Яніна Юріївна