Із 07 по 20 лютого 2019р. студенти та викладачі Природничо-гуманітарного коледжу мали змогу переглянути фільм «Крути», присвячений 101-й річниці битви , у якій загін із 400 курсантів протистояв наступу Червоної армії у напрямі Києва. Місцем битви стала станція містечка Крути, що дало змогу УНР виграти час для підписання Брест-Литовського договору.

Студенти отримали можливість подивитися на нашу історію не через призму багаторічної радянської пропаганди та перекручування фактів минувшини, які нам майже невідомі, а оцінити події самому…

Фільм справив неабияке враження. Жоден із студентів не вийшов з кінозали байдужим, бо не можна було спокійно дивитися на молодих юнаків, які, сповнені мрій та життєвих планів, вірили у незалежність України, у свій народ і без вагань ішли захищати свою країну. На їх прикладі й цінностях можемо виховати не одне гідне покоління патріотів.

Коледжани (студенти груп ПР-13, ФК-11,  ПР-21, БО-31, ФК-31) отримали урок історії, який високохудожньо подали талановиті митці – режисер Олексій Шапарев, сценарист Констянтин Коновалов та відомі українські актори Євген Лемах, Олександр Піскунов, а також знаний музичний гурт «Гайдамаки» і талановита співачка Христина Соловій. Віримо, що таке вдале поєднання нашої минувшини і сучасного кіномистецтва – це правильний шлях виховання пошани до своєї землі у молоді.Off-White Shoes