Надворі настала золотиста осінь.  На вулиці то повіває вітерець, то пронизує холод, то проливає дощ. Але 13 жовтня погода виявилась чудовою! Саме цього осіннього дня студенти  спеціальності «Право» разом зі своїм викладачем Черевко І.І. здійснили навчально-пізнавальну екскурсію до Львова з нагоди успішного завершення Тижневика юридичних наук.

фото 1

Під час пішохідної екскурсії студенти мали змогу ознайомитись із центральною частиною міста Лева. Для початку побували на площі Ринок – центрі середньовічного міста, побачили Ратушу та почули історії про найцікавіші його кам’яниці. Відвідали храми, вірменський, єврейський та український квартали, побачили Львівський театр опери та балету.

У вільний час студенти побували у магазині-майстерні з виготовлення шоколаду і шоколадних виробів, спеціалізованих магазинах із продажу кави, сувенірних крамничках.

фото 3 титульне фото 1

До Ужгорода поверталися електричкою – стомлені, сповнені приємних вражень та сподівань на майбутні мандрівки.

фото 2adidas cosmic boost on feet and ankle