Продовжуючи акцію волонтерів УжНУ Природничо-гуманітарний фаховий коледж університету також долучився до допомоги нашим героям-воїнам, які боронять перші рубежі України. З ініціативи студентів, викладачів спеціальності «Право» були зібрані кошти на придбання та передачі для потреб одній з військових частин Закарпаття автомобіль «KIA SPORTAGE».

Справи була однозначно не з легких, так як сьогодні у приміщенні коледжу приймаються тимчасово переселені особи зі східних регіонів України, що в свою чергу зумовлює масу зусиль зі сторони адміністрації закладу, викладацького колективу, студентського самоврядування. Та незважаючи, на вказані фактори студенти та викладачі самоорганізувалися шляхом збору коштів, маси організаційних питань та виконали поставлену перед ними місію допомоги військовим на передовій!

Слава Україні!