Колектив та студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» вчергове активно долучилися до підтримки українських військових, які захищають нашу країну. Цього разу ми зібрали продуктові набори з домашніми смаколиками. Зібране передали бійцям Збройних Сил України.

Цей прояв взаємодопомоги виявився важливим показником поваги та вдячності за відданість та жертовність тих, хто стоїть на захисті національної безпеки. Ініціатива стала прикладом того, як коледжани можуть долучитися до важливих справ та подарувати відчуття домашнього тепла нашим захисникам.

Наші хлопці були щиро вдячні за турботу та увагу, адже домашні смаколики підбадьорюють їх та нагадують про рідний дім, а це важливо для кожного в ці святкові дні.

Ми пишаємося нашими хоробрими захисниками і робимо все можливе, щоб полегшити їхнє непросте повсякдення, підтримати їх не лише морально, а й по-домашньому затишно.

Разом ми – сила! Разом переможемо!

Слава Україні!