ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 9-Х КЛАСІВ

Природничо-гуманітарний фаховий коледж Ужгородський національний університет оголошує набір для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у 2023 році за наступними спеціальностями:

071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ (2 роки 10 місяців)
072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК (2 роки 10 місяців)
081 ПРАВО (3 роки 10 місяців)
121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (3 роки 10 місяців)
192 БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ (3 роки 10 місяців)
193 ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ (3 роки 10 місяців)
242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ (2 роки 10 місяців)

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів відбуватиметься виключно в електронній формі  і розпочинається з 23 червня та завершується 13 липня. (Додатковий набір триватиме до 30 листопада).

Для вступників на основі базової середньої освіти (9-класів) за денною формою здобуття освіти:

1) прийом заяв починається 30 червня та закінчується 13 липня;

2) вступні співбесіди проводяться: з 14 липня до 22 липня; (з української мови та математики)

Зарахування вступників на державне замовлення відбувається за результатами співбесіди для тих хто подав заяви на державне замовлення, а також розгляду мотиваційного листа, а на навчання за контрактом (платна основа) – без вступної співбесіди тільки в межах ліцензійного обсягу за розглядом мотиваційного листа.

Під час реєстрації особистого електронного кабінету вступник зазначає такі дані:

• серію та номер документа про раніше здобуту освіту (основу вступу);
  • тип та номер (серію та номер) документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);

По питанням реєстрації електронних кабінетів, подачі документів та консультацій, буде відкритий консультативний центр.

Звертатися за телефоном 095-44-69-487 - Телефон консультанта.

098-47-98-945 - Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу.

На початку червня будуть працювати підготовчі курси. Звертатися за телефоном 050 5531824.

Адреса коледжу - Закарпатська обл. м. Ужгород, вул. Українська,19.

Електронна пошта - college@uzhnu.edu.ua

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ

071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ (1 рік 10 місяців)
072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК (1 рік 10 місяців)
081 ПРАВО (2 роки 10 місяців)
121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (2 роки 10 місяців)
192 БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ (2 роки 10 місяців)
193 ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ (2 роки 10 місяців)
242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ (1 рік 10 місяців)

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів відбуватиметься виключно в електронній формі  і розпочинається з 03 липня та завершується 30 листопада.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти (11-класів) за денною формою здобуття освіти:

1) прийом заяв починається 10 липня та закінчується:

31 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди;

09 серпня - для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО/НМТ 2021-2023 р.р.;

2) вступні співбесіди проводяться: з 01 липня до 09 серпня; (з української мови та математики)

Зарахування вступників на державне замовлення відбувається за результатами співбесіди, а також розгляду мотиваційного листа, а на навчання за контрактом (платна основа) – без вступної співбесіди, тільки за розглядом мотиваційного листа.

• серію та номер документа про раніше здобуту освіту (основу вступу);

Звертатися за телефоном 095-44-69-487 - Телефон консультанта.

098-47-98-945 - Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу.

Адреса коледжу - Закарпатська обл. м. Ужгород, вул. Українська,19.

Електронна пошта - college@uzhnu.edu.ua