Знання іноземних мов відкриває нові перспективи.

14 лютого 2017 року до Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» завітав представник Північноамериканського освітнього закладу Global TESOL College (Ukraine)  п. Олег Подолян, який ознайомив студентів та викладачів із можливостями, перспективами навчання та сертифікації TESOL, яка за бажанням та належному рівні володіння англійською мовою дає змогу пройти онлайн-навчання та тестування і отримати постійний сертифікат, що дає право працювати викладачем англійської мови у різних сферах суспільного життя. Горизонти відкриваються для молодої людини більш ніж у 57 країнах світу.

Організатор зустрічі викладач англійської мови Феделещак Наталія Богданівна переконана, що студентам нашого навчального закладу ця інформація була дуже цікава та актуальна. У результаті всі присутні отримали не тільки нові життєві орієнтири, а й масу задоволення від спілкування з цікавою, досвідченою та енергійною людиною.

0WZknCw4XFM WeWbMsP9Jkc wqGF0pt5apQ YkLUQJJ3YRYAir Jordan 1 GS