Стало доброю традицією, що до Великодніх свят люди дбають про чистоту домівок, дворів і вулиць. Дотримуються її і студенти коледжу. Саме з 03 по 06 квітня територія нашого закладу стала по-весняному привабливою. Відповідно до розподілу обсягу робіт студенти побілили та обкопали дерева, прибрали листя та гілки, а також упорядкували прилеглу частину вулиці Української. Щоправда, цих зусиль вистачає не надовго: «добрі сусіди» цієї ночі вже висипали купи сміття із власних дворів на прибрану студентами територію. Недарма справедливо кажуть: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Тож просимо шанувати працю інших і дбати про чистоту там, де живеш!

Але впорядкування території коледжу ще триватиме наступного тижня. На порядку денному висаджування дерев, кущів і квітів, формування клумб та впорядкування прилеглої території.

Весна кличе!

IMG-9917 IMG-9918 IMG-9919 IMG-9920 IMG-9923