1 вересня, день знань – особливе свято!Завжди яскравий, насичений позитивними емоціями, хвилюючою атмосферою та різнобарв’ям осінніх квітів. Звідусіль лунають теплі вітання. Саме першого вересня починається  незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Сьогодні вперше новоприбулі студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу побували у своїх навчальних аудиторіях, а студенти старших курсів радо зустрілися з друзями та викладачами.
Щиро вітаємо всіх українців з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, добра і людяності! Бажаємо всім студентам миру, чистого неба, підкорення нових звершень. Пам'ятайте, дорогі наші студенти, що до зірок можна доторкнутись тільки подолавши терни. І, звісно ж, не забувайте, слова української народної мудрості "За науку цілуй батька й матір в руку".
Найщиріші слова привітання –корифеям освітньої галузі, викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.