25 вересня 2020 р. рамках заходів, що проводяться до Міжнародного дня туризму, студенти  I-го курсу ПГК ДВНЗ «УжНУ», спеціальності «Туризм» мали змогу відвідати  Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім.. Тиводара Легоцького під керівництвом куратора Білей Наталії Миколаївни.

Фахівці закладу підготували для студентів змістовну інформацію про становлення та розвиток Закарпаття. Також молодь ознайомилася з представленими у музеї експозиціями. Студенти мали змогу дізнатися про перші поселення людей у нашому краї, яким було їх помешкання і побут. Відвідання музею можна порівняти із захоплюючою подорожжю в минуле.

Екскурсія стала пам’ятною подією студентського життя й сприяла адаптації першокурсників до нових умов.

В музеї народної архітектури та побуту

В обласному крєзнавчому музеї

Екскурсія містом