У вівторок, 25 жовтня, студенти Природничо-гуманітарного коледжу святкували День першокурсника. Наші молодші друзі блискуче підготували презентації своїх груп та художні програми.   Зачарували присутніх своїми вокальними здібностями студентки Голінка Яна (група ПР-11), Бенків Крістіна (група КН-12) та Головко Яна (група ТО-11). Їх пісні вразили своєю глибиною змісту, чуттєвістю та прекрасним виконанням.

Щиро потішили глядачів студенти груп ПР-11 та БО,ФК – 11 гумористичними сценками із реалій студентського життя та майбутньої професії. Талановито виступили і дівчата  цих груп із піснями.

Справжнім подарунком для присутніх стали виступити старшокурсниць – Лідії Мигалеги (група ПР-21) із власною поезією «Розмова із колишнім братом», Чабіни Беати (група ТО-21) із чудовим лазерним шоу, Хархаліс Анастасії (група БС-21) із спортивним танцем та Дацьо Вікторії (група ПР-32), яка улюбленою піснею запевнила, що «Все буде добре».

А провів цей чудовий вечір вдалий дует – Белей Андріана і Штика Михайло, які цікавою поезією та вдалим конферансом об’єднали виступи кожної групи у барвисту і змістовну картину справжніх талантів наших студентів.

Завершився вечір виступом директора коледжу Росохи Володимира Войтеховича, який щиро привітав першокурсників зі святом, подякував юним артистам за вдалі виступи і подарував іменинникам святковий вихідний.

Тож уперед, дорогою знань – до нових здобутків, наші дорогі першокурсники!

Ласкаво просимо у студентську сім’ю!

nike