28 вересня студенти Природничо-гуманітарного коледжу відвідали тренінги, що були присвячені «Дню кар’єри ЄС» з метою отримання інформації про можливість якісного працевлаштування та формування навичок, важливих для професійного зростання.

Усім випускним групам були запропоновані на вибір різноманітні тренінги. Наприклад, групи БО-31, ФК-31, КН-41, КН-42 відвідали тренінги  на тему «Написання успішних проектів» та «Моделювання бізнесової активності: ділові ігри». А групи ПР-41, ПР-42 відвідали лекції на тему «Ефективна комунікація – запорука успішного працевлаштування» та «Як не стати жертвою торгівлі людьми?»

Варто відзначити, що такі тренінги є важливою складовою успіху в майбутньому. Вони дали студентам відповідні знання, навчили правильно спілкуватися з людьми та правильно розподіляти свій час. Віримо, що такі заходи допоможуть їм реалізувати себе у обраній професії та стати хорошим спеціалістом. Air Max 270 Men