5 лютого 2019 року студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» взяли участь в онлайн-уроці, приуроченому Дню безпечного інтернету.

Спочатку вони мали змогу отримати інформацію про кібератаки,  інтернет-шахрайство та соціальну інженерію: як хакери використовують вразливості людей.

Після перегляду виступів студенти перейшли до етапу перевірки власних здібностей до кар’єри аналітика з кібербезпеки. Усі учасники вдало пройшли тестування.

І ось нещодавно коледж отримав сертифікат учасника онлайн-уроку «День безпечного інтернету 2019». Також надійшли іменні сертифікати для студентів, які вдало пройшли перевірку знань щодо безпеки в інтернеті.

Це яскраве підтвердження того, що рівень знань наших студентів дозволяє їм виконувати серйозні професійні завдання.

Успіхів нашим студентам у майбутніх фахових випробуванях! nike lunarglide 4 womens colors black blue