Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя.

У  бібліотеці Природничо-гуманітарного коледжу, представлена книжкова виставка, присвячена Чорнобильській трагедії, трагізм якої залишився в серцях людей назавжди.

Виставка проведена з метою вшанування  ліквідаторів,  які рятували атомну станцію, а також виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України.

Ми переконані в тому, що  такі виставки закарбовуються в серцях студентів та викликають повагу до загиблих і померлих чорнобильців, які ціною власного здоров’я та життя ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській станції.

“Список_лiтератури_до_заходiв_приурочених_до_Дня_вшанування_учасникiв-лiквiдторiв_на_Чорнобил_с_кiй_АЕС.doc” Кількість скачувань: 52 разів – 27 КБ

balerínky