1 березня 2023 року  у Ужгородському національному університеті відбувся тренінг з метою інформування студентів та забезпечення їх необхідними знаннями  "Чесність починається з тебе".
Студентський актив коледжу охоче  долучився до заходу.
Слухачів ознайомили з діяльністю проекту запобігання домашнього насильства "Бузкова стрічка". Основною метою проєкту є не сприйняття домашнього насильства як соціальної норми. В ході дискусії обговорили актуальність даного питання. Також на заході був  представлений Центр гендерної освіти. Основною метою діяльності Центру є надання інформаційної, освітньої та науково-практичної допомоги викладачам і здобувачам вищої освіти ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та іншим закладам освіти щодо впровадження гендерних підходів в освіті, шляхом посилення гендерного компоненту у змісті соціально-гуманітарних дисциплін; проведення виховних заходів та організації науково-дослідної роботи з гендерної тематики.
Даний тренінг був насиченим та пізнавальним, кожен студент отримав велику кількість корисної інформації та вражень.