Сезон студентських екскурсій розпочато!

14 березня 2016 року студенти групи «Туристичне обслуговування», «Фінанси та кредит» і «Бухгалтерський облік» прогулялися набережною Незалежності та чеським кварталом міста над Ужем.

Викладач історії Собов Ж.В. ознайомила студентів із досягненням чеської влади на прикладі міста Ужгорода.

Екскурсія почалася з Пішохідного мосту, простяглася вздовж урядових вулиць, скверів з екзотичними насадженнями, романтичними закутками житлової «Рафанди» та закінчилася на площі Галагов перед Закарпатською ОДА.

Студенти знайомилися з особливостями чеського архітектурного конструктивізму та функціоналізму і переконалися в тому, що саме в період з 1919 по 1939 рр. Ужгорода перетворився у європейське місто - «мала Прага».

Ця весняна екскурсія – лише початок. На часі – знайомство із середньовічним та австро-угорським Ужгородом. Отож відкриваймо для себе рідне місто, пізнаваймо сьогодні його давні таємниці!

Саме такі заходи роблять із звичайного ужгородця чи закарпатця справжнього патріота Срібної Землі.

image-15-03-16-12-22(1)

image-15-03-16-12-22Air Force 1 Sage Low