04 листопада 2023 року в лісовому масиві «Шахта» (м. Ужгород) відбулася відкрита першість КЗПО «ПАДІЮН» зі спортивного (пішохідного) туризму «Осінні старти – 2023». Змагання організовано і проведено з метою популяризації спортивного туризму серед учнівської молоді, пропаганди різноманітних форм і засобів здорового способу життя та змістовного активного відпочинку.

Програма змагань передбачала проведення змагання на короткій дистанції (дистанції І і ІІ класу), а саме – «командна смуга перешкод» (1 – Переправа по колоді через яр, 2 – Навісна переправа через яр, 3 – Переправа по мотузці з перилами, 4 – Підйом по схилу, 5 – Траверс схилу, 6 – Спуск по схилу спортивним способом, 7 – Транспортування потерпілого).

Команда коледжу у складі студентів спеціальності «Туризм» вперше прийняла участь у змаганнях обласного рівня серед гурткових команд віком до 21 року. Коледжани змагалися на дистанції І класу і серед 14 команд вибороли 7 місце.

Василь Кочан, к. філос. н.,

викладач коледжу