19 березня в Природничо-гуманітарному фаховому коледжі стартував Тижневик землевпорядних та будівельних дисциплін. Відправною точкою цього дійства став «Брейн-ринг» з дисципліни «Будівельне матеріалознавство». Участь в інтелектуальній грі взяли  три команди, які складалися з студентів 1-3 курсів, спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Студенти обрали капітанів  та назви своїм командам.

Брейн-ринг був проведений в декілька етапів. Впродовж кожного етапу команди знавців проявляли фахову обізнаність, кмітливість, винахідливість, наполегливість, а головне, волю до перемоги.

В підсумку жюрі підрахували всі бали і визначили  команду переможців. Ними стала команда студентів під назвою «Бетономішалка» з капітаном Бігарем Олександром.

Дякуємо всім учасникам, які проявили ініціативу і знання у сфері своєї майбутньої професії.