Надзвичайно важливим серед інноваційних методів викладання фахових дисциплін є залучення до проведення занять професіоналів-практиків та представників роботодавців. Для підвищення якості підготовки майбутніх правників викладачі циклової комісії юридичних дисциплін залучають до проведення лекційних занять юристів-практиків, адже таким чином вдається подолати розрив між практичною та теоретичною підготовкою студентів.

29 лютого 2024 року з метою запозичення практичного досвіду, для студентів 4 курсу спеціальності «Право» викладачем-методистом Гошовською О.І. за участі адвоката Нам’яка Ю.Ю. було проведено бінарну онлайн-лекцію на тему: «Особливості відшкодування шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду».

Юрій Юрійович розпочав заняття із короткої характеристики діяльності вищезгаданих органів та детального роз’яснення понять «незаконне рішення», «дії чи бездіяльність, що спричинили завдання шкоди». Детально проаналізував особливий режим відшкодування шкоди, завданої фізичній особі незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду.

Значна частина лекції була присвячена розгляду практичних аспектів. Юрій Юрійович поділився власним досвідом роботи над справами із відшкодування шкоди та відповів на запитання студентів.

Щиро дякуємо Юрію Юрійовичу за приділений майбутнім юристам час та надану цінну інформацію!