25-26 січня 2021 року у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» розпочала роботу ДЕК з іноземної мови у такому складі: Чубірко Н. В, – голова комісії; викладачі коледжу  Феделещак Н.Б., Белоусова-Зомбор Г. Е., Дорогих Л. М., Панько Е. П.

Відповіді студентів справили позитивне враження на членів ДЕК . Варто відзначити студентів: Дудла М., Микита  Д., МовнарА., Присич А., Тарнавська П. та Біланич Д.

28-29 січня 2021 року майбутні випускники успішно склали комплексний державний іспит, який охоплював питання з чотирьох фахових дисциплін.  Оцінювала знання екзаменаційна комісія, яку очолював професор Шандор Ф.Ф. – завідувач кафедри соціології та соціальної роботи  та викладачі коледжу Роман Я. Ю., Бігар Н. М., Щербан І. І.,Шпілька О. В.  Екзаменатори відзначили підготовку  випускників:  Дудла М., Микита  Д., МовнарА., Присич А., Тарнавська П. та Біланич Д..

Бажаємо успішного продовження навчання та перспективного кар’єрного зростання нашим випускникам.