Минулого тижня у Природничо – гуманітарному фаховому коледжі ДВНЗ «УжНУ» пройшла атестація здобувачів освіти спеціальності 242 «Туризм».

26 випускників, денної та заочної форми навчання, успішно склали випускні екзамени з іноземної мови, знання якої оцінювала комісія у складі: Чубірко Н.В. – голова комісії та Феделещак Н. Б., Дорогих Л. М., Белоусова – Зомбор Г. Е.. - викладачі коледжу, а також комплексний іспит за фахом, результати якого оцінювала комісія у складі: Мелиничук Л. В. – голова комісії, директор туристичної агенції Шерпа Тур, Роман Я. Ю., Бігар Н. М., Щербан І. І., Срібна К. В. – викладачі коледжу.

Не зважаючи, на важкі часи, відсутність світла і тепла,  студентів продемонстрували добру підготовку, справили позитивне враження на атестаційні комісії.

Бажаємо нашим випускникам миру , віри і звершень.  СЛАВА УКРАЇНІ!