Студенти Природничо-гуманітарного коледжу беруть активну участь в безстроковій акції «Закарпаттю – чисте довкілля». Відповідно до наказу, що встановлює єдиним санітарним днем з очищення території закладу щотижнево – четвер, студенти групи «Розробка програмного забезпечення» - ІІІ курс впорядковували територію Ботанічного саду УжНУ: копали грядки, очищали територію від сухостою, торішнього листя тощо. Працівники цього підрозділу похвалили якісну роботу коледжан, а студенти встигли побачити результат багатолітньої праці наших науковців – екзотичні дерева і квіти, що лише почали пробуджуватися навесні.

На черзі – інші групи, що бажають докласти зусиль до впорядкування цього чарівного острівка – Ботанічного саду.

Air Jordan