Щороку на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувається Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт».

Студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» беруть активну участь у цьому заході. Цього року від нашого закладу було заявлено дві роботи: «Соціальна мережа «ComeMet» – командна розробка Грінчук Віталія та Іванчика Станіслава, а також «Навчальна соціальна мережа «helpIT» Оленишака Івана. Усі учасники є випускниками вказаної вище спеціальності.

21 січня 2019 року авторитетне журі завершило відбір авторських програм для участі у фіналі чемпіонату. Дуже приємно, що обидва наші проекти пройшли до фіналу.

Тож уболіваємо за наших хлопців, які готуються до стендового захисту робіт, що відбудеться 20-22 лютого у м.Києві.

Бажаємо успіху нашим студентам та заслуженої перемоги!

nike