З 16-17 вересня 2021 року студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу взяли участь у тренінгу: «Підвищення обізнаності молоді Закарпатської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

Метою тренінгу є підвищення рівня обізнаності вразливого підліткового населення області з явищем торгівлі людьми та основними правилами безпечної міграції та працевлаштування. Тренінг проводила відомий громадський діяч Інна Сабадош, голова ЗГЖО «Веста».

Протягом тренінгу студенти  отримали багато нової інформації  з питань безпечної міграції та працевлаштування,  протидії торгівлі людьми. Зокрема учасники ознайомились з визначенням торгівлі  людьми, її масштабами та тенденціями у 2021році,  пройшли онлайн-квест з безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу? Перевір свої сили», навчились відрізняти міфи від фактів, здійснили керований перегляд анімаційного мультфільму «Що таке торгівля людьми?»  та анімаційних відео історій постраждалих «Навіть ти», напрацювали  під час роботи в малих групах правила безпечної міграції та працевлаштування, розробили план подальших превентивних заходів в своїх навчальних закладах.

Також майбутніх тренерів ознайомили з новою розробкою МОМ для промо квесту у соц. мережах - тематичними телеграмстікерами.

Присутні отримали інформацію про послуги державної служби зайнятості, роз’яснення щодо трудового законодавства та процедури вивільнення працівників відповідно до Кодексу Законів про працю України