17 лютого 2021 року актори Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру зіграли для студентів Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» одну з найкращих своїх вистав – «Про що плачуть верби». Ця постановка заслуженого артиста України Василя Шершуна раніше була удостоєна обласною премією в галузі театрального мистецтва.

Музична драма на 2 дії створена за мотивами п’єси Івана Карпенка-Карого «Безталанна», творчість якого студенти вивчають у межах курсу української літератури.

У театральному дійстві використані найкращі композиції гуртів «Даха Браха» та «Перкалаба», співи Іларія, Юліана. Балетмейстер театру Віктор Бабука збагатив виставу елементами сучасної пластики.

Тривав захід близько двох годин, однак минув наче на одному диханні. Разом зі студентами виставу переглянули викладачі-філологи М.В.Андрусь, О.Л.Іваниш, Н.І.Соломко, І.Ф.Шаркань.

У зв’язку з ремонтними роботами в облмуздрамтеатрі, вистава відбулася в приміщенні Закарпатського обласного театру ляльок «Бавка». Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог.