14  вересня студенти 1-го та 2-го курсів разом із кураторами та викладачами-філологами Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» в рамках виховної роботи відвідали Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв.

Ми побачили на сцені неповторну українську класику про шалене кохання, де пристрасті вирують через край – драму на 1 дію «Крок від любові». Режисер-постановник – заслужений артист України В. Шершун Художник-постановник – заслужений діяч мистецтв України Е. Зайцева. Ця вистава є сценічною версією відомої драми М. Старицького «Циганка Аза».

Оздоблена яскравими костюмами, жагучими піснями і танцями, історія про любов та ненависть надзвичайно вразила молодь, адже кожен мав змогу осмислити важливу істину «від любові до ненависті лише один крок», тим більше, коли любовний конфлікт відбувається між двома вулканами сили та чуттєвості – українською та ромською культурами.

Зачаровані драматичним дійством студенти співпереживали героям, перейнялися глибоким ліризмом та потужною енергетикою вистави. Кожен поринув у неповторний світ мистецтва.