Виховна робота у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» спрямована на формування національно свідомої і толерантної особистості, що в складних сучасних реаліях України здатна бути  справжнім громадянином-патріотом, служити ідеї цілісності і неподільності рідної землі.

У рамках Національно-патріотичного проекту «Історія очима молоді» студенти нашого коледжу у вересні 2018 року відвідали виставку «Невидима варта», присвячену всім загиблим під час проведення АТО та ООС.

Ще одним напрямком виховної роботи є втілення проекту– «Сучасне сприйняття і об’єктивна оцінка подій Голодомору в Україні», який зосереджений на науково-історичних дослідженнях викладачів і студентів та їх популяризації, виконанні художніх робіт із цієї тематики. Цьогоріч для втілення проекту були проведені тематичні заняття, що ознайомлювали студентів із іменами митців, які зверталися до теми  Голодомору у поезії і прозі. Студенти мали можливість переглянути в бібліотеці коледжу книжкову виставку «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни», головною метою якої було донести правду сучасникам про цю трагедію.

З нагоди відзначення 70-ої річниці Карпатської України студенти Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» взяли участь у заходах вшанування пам’яті засновників Карпатської України та бійців Карпатської Січі, які полягли на Красному полі під Хустом у бою з угорськими окупантами.

Студенти активно підтримали міжнародну акцію «Запали свічку пам’яті», метою якої було об’єднати українців з різних куточків землі задля збереження пам’яті про Голодомор, як один з найбільших злочинів ХХ століття.

Цього року коледж долучився до відзначення 100-ої річниці з дня Соборності України. У коледжі було проведено інформативно-тематичні виставки, перегляди фільмів «Становлення української державності», «Свято злуки. Політика пам’яті», а також нового українського художнього фільму «Крути».

У травні студенти коледжу долучилися до відзначення Дня пам’яті та примирення. У коледжі були проведені тематичні заняття з студентами, перегляди художніх та документальних фільмів про роль Україні у Другій світовій війні. На пагорбі Слави відбулося покладання квітів полеглим в ході Другої світової війни, АТО та ООС.

 

Ще одним важливим напрямком став екологічний проект «Заради майбутнього». Виховання молодого покоління, небайдужого до екології довкілля, його збереження заради майбутнього - наш обов’язок. І саме безпосередня участь кожного студента – майбутнього туризмознавця чи юриста, землевпорядника чи економіста, інженера чи програміста – у будь-якій малій чи великій справі є вкрай важливою. Посаджене власноруч дерево чи очищене русло струмка, розквітла весняна квітка чи збережене гніздо птаха – усе це сторицею воздасться нам завтра.

З метою урізноманітнення форм і методів національно- патріотичного виховання студентської молоді в коледжі створено козацький гурток «Лицарська слава», який очолює викладач суспільних дисциплін Папп К.С. Робота гуртка передбачає тематичні заняття зі студентами за участю учасників АТО, ветеранів, представників різних патріотичних та громадянських організацій, використання потенціалу військової кафедри УжНУ для виховання майбутніх захисників України, а також лекції з історії козацтва, визвольних рухів в України та в Закарпатті зокрема.

Протягом року студенти коледжу взяли участь у таких проектах:

  1. Програма «Зелені легені Карпат»
  2. «Скалці» - друге життя!
  3. .«За чисте довкілля!»
  4. «Збираю квіти по всьому світу!»
  5. «На практику - у Карпати!»
  6. .«Зелене диво – Ботанічний сад»

Велика увага приділяється і виховним заходам у студентському гуртожитку, де мешкає понад 240 осіб. Гуртожиток очолює студентська рада, яка планує і організовує тематичні заходи, перегляди фільмів, зустрічі із поетами, конкурси національної кухні, спортивні змагання та ін.

З усіма новинами Ви можете більш детально ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі.

 Adidas Yeezy Boost SPLY - 350 V2 OFF-WHITE white men shoes