У коледжі триває робота із удосконалення методичного забезпечення навчального процесу. Особлива увага приділяється викладанню фахових дисциплін. На жаль, стан забезпечення підручниками та посібниками спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» і «Геодезія та землеустрій» не зовсім задовільний. Тож виникає нагальна потреба у підготовці власних методичних посібників із ряду предметів.

Яскравим прикладом результативної роботи у цьому напряму є видання курсів лекцій, навчально-методичних комплексів та посібників викладачами Поп Тетяною Петрівною, Тернущаком Михайлом Михайловичем та ін.

Завершила роботу над створенням вкрай необхідного посібника Поп Ірина Миколаївна, голова циклової комісії економічних дисциплін. «Методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни «Економіка будівництва» - це ґрунтовна робота із потужним науковим матеріалом, системою практичних завдань та тестів, яка стане в нагоді як викладам, так і студентам. Посібник містить доцільно укладений глосарій із доступними для розуміння словниковими статтями та англомовним варіантом кожного терміну. Автор подає багату бібліографію, використання якої допоможе студентам у підготовці до семінарських занять, у написанні рефератів та курсових робіт.

«Методичні рекомендації…» отримали схвальну оцінку рецензентів та фахівців будівельної індустрії. Наразі чекаємо видання такого вкрай необхідного посібника і вітаємо автора з черговим професійним здобутком, оскільки в Ірини Миколаївни це далеко не перша вдала методична робота.Air Jordan