Активно продовжуємо заплановані заходи присвячені Дню юриста.

11 жовтня 2023 року, за запрошенням викладача юридичних дисциплін Олександри Мельник, до студентів-правників завітала приватний нотаріус Ужгородського міського нотаріального округу Наталія Куровська.

Наталія Юріївна на прохання студентів, озвучила вимоги до кандидатів, які бажають стати нотаріусом. Гостя розповіла про нотаріальні дії, які вчиняє нотаріус, зокрема закцентувала увагу студентів на правилах посвідчення нотаріусом довіреностей, засвідчення справжності підпису особи на документах, посвідчення договорів.

Також пані Наталія поділилась власним досвідом та алгоритмом дій у випадках протиправних дій з використаних фальшивих документів та звернула увагу на особливостях діяльності нотаріату в умовах воєнного стану.

Студенти з цікавістю слухали гостю, ставили питання. Окрему дискусію викликало питання діджиталізації реєстрації шлюбу в додатку “Дія” та особливості укладення шлюбного договору.

Щиро вдячні Наталії Куровській за проведену зустріч, яка для студентів є корисною та мотиваційною.