10.10.2023 р. Ходанич М.М , відповідно до плану виховної роботи, з метою естетичного виховання студентів та в рамках програми з предмету "Історія України ", організувала похід до кінотеатру на показ фільму "Довбуш" зі студентами групи БО-ФК-21. "Довбуш"- український історичний фільм режисера Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах Олекси Довбуша. Опришки називали борців проти феодального й національного гноблення в Галичині на Закарпатті та Буковини. Саме Олекса Довбуш став народним улюбленцем. Його загін здобув міцну Богородчанську фортецю, здійснив сміливі напади на Дрогобич та Рогатин. Шляхта влаштувала на О. Довбуша справжнє полювання, але він залишився для влади невловимим. Переглянувши фільм, студенти з викладачем Ходанич М. М. зробили висновки, що освічена та розумна людина знає, що без знання своєї історії та минулого народу не можна побудувати мирне та хороше майбутнє. Та, на жаль, мало хто справді розуміє значення цих слів. Сьогодні багато людей не замислюються , якими силами їхнім предкам це далось. Сьогодні, в обставинах, коли українці знову борються за своє майбутнє, вони мають знати, що борються також і за свою історію, те минуле, в якому боролися за їхнє майбутнє. Слава Україні! Героям Слава!