Туризм подолав державні кордони, зробив доступними для людини майже всі культурно – історичні цінності, а також кулінарні можливості народів світу.

Одним із найважливіших мотивів для подорожей є бажання познайомитися з кулінарними традиціями різних країн .Через кулінарні уподобання турист дізнається про повсякденне життя, історію та культуру країн набагато більше ніж просто через екскурсії.

Студенти 2 -го курсу спеціальності «Туризм та рекреації» відчули смак Італії під час заняття з англійської мови. Навіть у межах навчального закладу студенти можуть відчути справжню смакову та культурну різноманітність світу завдяки інноваційним підходам до вивчення мови та культури інших країн.

Це була дуже цікава і незвичайна подорож як для студентів, так і для викладача – Феделещак Н.Б. Таким чином ми плануємо подорожувати різними країнами світу та збагачувати свої знання та навички, не покидаючи аудиторію.

До наступних смачних подорожей!