12 жовтня 2023 року в рамках запланованих зустрічей з практикуючими юристами, присвячених Дню юриста, за сприяння викладача Олександри ГОШОВСЬКОЇ, для студентів 1-3 курсу спеціальності «Право» організовано майстер-клас із Заступником начальника Закарпатського центру з гідрометеорології, адвокатом Діаною Міллер.

У програмі майстер-класу пані Діана висвітлила: історії власного досвіду роботи в юридичній сфері, найцікавіші справи, з якими доводилось працювати та секрети успішної юридичної кар’єри.

Варто відмітити, що Діана Міллер є випускницею спеціальності «Право» нашого коледжу. Гостя з теплотою згадує роки навчання в коледжі, а також викладачів, які зуміли зацікавити в професії.

Свою юридичну діяльність Діана Міллер розпочала одразу після закінчення навчання в коледжі у Контрольно-ревізійному управлінні Закарпатської області, де здобула значний досвід. Згодом, продовжила роботу в Закарпатському центрі з гідрометеорології, де працює і сьогодні, а також здійснює адвокатську діяльність у сфері сімейного, цивільного, трудового і господарського права.

Під час майстер-класу гостя поділилася рядом кейсів по справах з сімейного, цивільного та господарського права. Зокрема, розкрила особливості справ про встановлення опіки та піклування, про розірвання шлюбу з поділом майна. Жваву дискусію викликало обговорення справ щодо захисту жінок від домашнього насилля.

Під час спілкування студенти отримали професійні поради щодо навчання та подальшого працевлаштування, завжди йти вперед і не зупинятись.

Дякуємо за змістовний та надзвичайно цікавий майстер-клас.