Гуртожиток Прироничо-гуманітарного фахового коледжу Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» розташований за адресою: м. Ужгород, вул. Українська 19. Він займає 4 та 5 поверхи будівлі коледжу, що створює вийнятково зручні умови для проживання і навчання студентів, оскільки 1,3 поверхи займають навчальні приміщення.

Гуртожиток розрахований на 234 ліжко-місць. Тут є: житлові блоки, які складаються з двох кімнат (на 2 та 4 ліжко-місця) душової, санвузла та коридора. У кімнатах зроблений косметичний ремонт, вікна нового зразка.

На кожному поверсі є кухні, оснащені газовими плитами, із зоною для приготування їжі та миття посуду. Окремо обладнане приміщення з пральними машинами. Є кімната для самопідготовки 10-15 чоловік, ізолятор та спортивний зал  з тренажерами. Студенти мають безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

У гуртожитку централізоване володопостачання. Опалення та гарячу воду студенти отримують за рахунок власної газової котельні. Приміщення у належному технічному стані, згідно з санітарними нормами. Станом на 01.02.2023 року оплата за проживання становить 500 грн за ліжко-місце.

Поселення студентів в гуртожиток відбувається і кінці серпня та  початку вересня на рік, згідно порядку поселення студентів в студентський гуртожиток.