Випускники - наша гордість і надія!

Кожен навчальний заклад славний своїми випускниками. Ці слова сповна характеризують і наш Природничо-гуманітарний коледж.

Хай тільки за 20-літню, але вже історію, рідні стіни покинули більш ніж 3300 випускників, отримавши дипломи молодших спеціалістів. Серед них – знані не тільки в Закарпатті, але й у всій Україні люди: юристи і фінансисти, програмісти й інженери, військові і цивільні.

Тож пропонуємо познайомитися з деким із них – відомими, успішними, які є прикладом для наших студентів, якими пишається наш коледж, наше місто і країна.

Микола Юричко – відомий в Ужгороді та Закарпатті підприємець, бере активну участь у благоустрої рідного міста, підтримує талановиту і здібну молодь, створюючи робочі місця та умови для проходження виробничої практики.

Навчався в коледжі з 1999 по 2003 рік за спеціальністю «Правознавство»; продовжив навчання на юридичному факультету Закарпатського державного університету, який закінчив у 2006 році.

Микола Юрійович не забуває рідний коледж, підтримує тісні зв’язки з адміністрацією, студентами та педагогічним колективом.

Нещодавно ним було закуплено матеріали та сировину для проведення практичних занять із фахових дисциплін для студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».

1

Професійна діяльність наших випускників – це найкраща реклама для підтвердження високого рівня надання освітніх послуг у коледжі, педагогічної майстерності викладачів. Це невичерпне джерело перевіреної профорієнтаційної інформації, яка є значно дієвішою, аніж буклети чи флаєри із відомостями про вищий навчальний заклад.

Наші випускники – приклад для наслідування нинішнім студентам, їх наставники і вчителі під час виробничої практики, а також помічники у працевлаштуванні після здобуття вищої освіти або й потенційні роботодавці.

Тому, зважаючи на вищесказане, просимо відгукнутися на наш заклик і повідомити про себе випускників усіх років, надіславши інформацію на електронну пошту коледжу collegeuzhnu@ukr.net

Оскільки Природничо-гуманітарний коледж – вагомий структурний підрозділ Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», то він є одним із ініціаторів створення Міжнародної асоціації випускників ДВНЗ «УжНУ», яка покликана започаткувати новий, важливий етап розвитку як університету, так і коледжу. Асоціація передбачає об’єднання спільних зусиль випускників різних поколінь, використання їх значного потенціалу, що, звісно, сприятиме зростанню престижу рідного закладу, перетворенню його на вищий навчальний заклад європейського рівня.

Детальніше про асоціацію можна дізнатися на сайті http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-int_alum_assoc

Тож повертайтеся у нашу дружну сім’ю! Ви наша гордість і надія!

Чекаємо на повідомлення про Вашу подальшу професійну та особисту долю, про досягнення і здобутки, проблеми і мрії.

До зустрічі!

 

З повагою – Оргкомітет із відзначення 20-річчя

Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»

Nike Air Jordan Retro 1 Red Black White - Buy Air Jordan 1 Retro (white / black / varsity red), Price: $60.85 - Air Jordan Shoes