Чундак (Девян) Маріанна Володимирівна – знаний адвокат і громадський діяч, випускниця напряму «Право» 2006року.

Народилася 28 березня 1987 р. в с.Голубине Свалявського району. Базову середню освіту здобула в ЗОШ І-ІІ ст. с.Голубине.

У вересні 2002 р. вступила на перший курс  Природничо-гуманітарного колледжу Закарпатського державного університету. В липні 2006 р. отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Правознавство». З вересня 2006 р. по червень 2009 р. навчалась у Закарпатському державному університеті за спеціальністю «Правознавство».

Трудову діяльність розпочала в грудні 2006 р.

У листопаді 2010 р. отримала свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю та створила власний веб-сайт для надання правової допомоги  www.advokatms.com.ua.

У 2011 р. стала переможцем професійного конкурсу в номінації Спілки адвокатів України «Адвокатура-2011» - «Молодому адвокату за успіхи в адвокатській діяльності».

У 2013 р. отримала відзнаку КДКА Закарпатської області «Почесний адвокат Закарпатської області» та була відзначена Радою адвокатів Закарпатської області та КДКА Закарпатської області за вагомий внесок у справу захисту прав громадян та здобутки у професійній діяльності.

Також  у 2013 р.  Чундак М.В. відзначена універсалом Всеукраїнської академії культурної спадщини Українського козацтва  «Козацька Гвардія», яким підтверджено її повноваження, як радника Віце-Президента АКС УК, Верховного отамана  «Козацької Гвардії» АКС УК, Наказного гетьмана «Козацької Гвардії» АКС УК, підполковника «Козацької Гвардії» АКС УК.

У 2015 р. адвокат Чундак Маріанна Володимирівна була обрана головою Закарпатського відділення Спілки адвокатів України та членом дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області.

У 2015 р. нагороджена відзнакою Спілки адвокатів України — медаллю «За заслуги у розвитку адвокатури» за видатні особисті заслуги у громадській діяльності у становленні і розвитку незалежної адвокатури України та підвищенні її правозахисної ролі.

У 2016 р. Була обрана обрана секретарем дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області.

У 2016 р. стала членом комітету законотворчих ініціатив при Національній асоціації адвокатів України.

У 2016 р. нагороджена почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України.

У березні 2017 р. обрана представником адвокатів Закарпатської області у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури України.

У грудні 2017 р. отримала подяку голови Національної асоціації адвокатів та Ради адвокатів України Лідії Ізовітової за сприяння розвитку та зміцнення адвокатури, відданість професії, високу професійну майстерність і сумлінність під час виконання професійних обов’язків, високий професіоналізм та постійне вдосконалення адвокатської майстерності.

Із 2011 р. активно публікує наукові юридичні статті, в тому числі і в спеціалізованих фахових виданнях.

А в 2013 р. побачила світ перша професійна книга «Господарський процес  та зразки господарських процесуальних документів», яку авторка презентувала нашій бібліотеці.

Також опублікувала збірку новел та оповідок «Вільне падіння» та «Поцілунок Єви».

Маріанна Володимирівна виховує доньку Анну-Марію, бере активну участь у наданні безоплатної юридичної допомоги соціально незахищеним громадянам, у заходах із підвищення рівня правової культури серед молоді. Її успіхи у фаховій реалізації – найкращий засіб популяризації правничої діяльності в Україні, приклад для нашого студентства.Air Jordan 1 Retro High OG "UNC Patent" Obsidian/Blue Chill-White For Sale – KD 11 Sale