Анастасія Хархаліс – студентка групи «БС-21». Ця всесторонньо розвинення, скромна, добре вихована і приваблива дівчина завжди привертає увагу. Її талант коледжани відкрили для себе ще минулого року, коли Настя брала участь у конкурсі «Студентська осінь-2015». Її гімнастичні етюди вражають гармонією музики і рухів, чуттєвістю і грацією.

Анастасія займається художньою гімнастикою протягом чотирьох років і навіть жалкує, що досить пізно розпочала цю справу. Та це не завадило їй взяти участь у багатьох змаганнях різних рівнів та отримати заслужені медалі за призові місця.

Наполеглива праця над собою дає відчутні результати і цьогоріч – виступи як на конкурсі «Студентська осінь-2016», так і на вечорах та концертах вразили глядачів своєю досконалістю.

Але наша Настя – ще й талановитий математик, призер обласної олімпіади  серед  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 2015 року; бере активну участь у студентському самоврядуванні і встигає навчатися на «відмінно». Тож вітаємо її з черговим успіхом і бажаємо подальших звершень і перемог!Air Jordan