18 грудня відбулася зустріч з Richard Beaumont  - відомим британським консультантом із закупівель, спікером та бізнес-радником з досвідом понад 30 років у багатьох галузях.

Зустріч була організована професором кафедри фінансів і банківської справи ДВНЗ "УжНУ" Пойдою-Носик Ніною Никифорівною. На зустріч були запрошені студенти нашого навчального закладу.Перше слово взяла проректор з міжнародних зв'язків Лендьєл М.О., яка представила організатора.  У своєму виступі проф. Пойда-Носик Н.Н. після представлення спікера наголосила на важливості практичної підготовки студентів та анонсувала можливість їх участі у бізнес-симуляції "The Fresh Connection", розробленій нідерландською компанією, з можливістю виступити на міжнародній олімпіаді.

Бізнес-симуляція дає можливість отримати різнобічний досвід в управлінні компанією. На прикладі віртуальної компанії вони можуть здобути навички прийняття управлінських рішень, командної роботи, зрозуміти важливість правильної організації ланцюга постачань, перевірити і засвоїти на власному досвіді вплив кожного рішення на фінансові результати компанії. Для наших студентів це була не тільки інформативна зустріч, а й досвід спілкування живою англійською мовою. Коледжани з великим зацікавленням слухали, як лектор розповідав про свій досвід роботи в таких всесвітньо відомих компаніях, як Rolls-Royce, Uspire, McKinsey та інші.

Британський спікер у процесі виступу на доступному рівні пояснив, у чому різниця між функцією закупівель та логістичною функцією в компанії. Застосовуючи технологію тренінгу, розкрив базові основи системи управління закупівлями і постачанням. Також поділився зі студентами власним практичним досвідом у сфері консалтингу. Наші студенти отримали колосальне задоволення від почутої інформації. Сподіваємося на можливість отримати перемогу у олімпіадах, що відбудуться у майбутньому.