Природничо-гуманітарний коледж Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» 18 квітня 2019 року проводить відкриту олімпіаду «Юний правознавець». До участі запрошуються учні 9-х класів загальноосвітніх шкіл області.

Мета проведення олімпіади:

• залучення учнівської молоді до активної правознавчої діяльності;
  • підвищення правової свідомості та правової культури учасників конкурсу;
  • виявлення здібних і талановитих учнів у галузі правознавства;
  • популяризація знань про права, свободи та обов'язки особи.

Завдання відповідають програмі з правознавства для 9-го класу ЗОШ та передбачають виявлення зацікавлення світоглядної позиції учнівської молоді щодо актуальних проблем права.

Під час перевірки завдань для учасників олімпіади та гостей пройде низка заходів: День відкритих дверей у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «Ужгородський національний університет»; ознайомча екскурсія лабораторіями коледжу; перегляд документального фільму; привітання від співорганізаторів олімпіади.

Учасники олімпіади отримають дипломи, а переможці – грамоти і подяки своїм наставникам і школам. За І місце призер отримає сертифікат на безкоштовне проходження підготовчих курсів з історії України та української мови.

Номери контактних осіб: 0666913160 Євген, 0502809905 Олександра

Посилання для завантаження інформаційного листа та заявки для участі в олімпіаді:

“Заявка_ЮнийПравознавец__1.doc” Кількість скачувань: 83 разів – 980 КБ

“Iнформацiйний_лист_Олiмпiада.pdf” Кількість скачувань: 96 разів – 639 КБ