Відповідно до наказу МОН України від 16.10.2014 № 1/9-540 «Про проведення вищими навчальними закладами олімпіад, турнірів, інших інтелектуальних змагань для школярів» Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет» проводить творчий конкурс проектів «Земля — наш дім» та «Будинок моєї мрії» для випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл області. Мета конкурсу – виявлення серед учнів талановитих і небайдужих творчих дітей, здатних у майбутньому, після отримання відповідного фаху, працювати в галузі землевпорядкування та екології, а також зреалізувати себе в будівельній індустрії.

Земля є основним національним багатством України та первинним фактором виробництва і своєрідним фундаментом екологічного розвитку. У сучасних умовах чи не найбільшою проблемою є та людська діяльність, яка призводить до знищення цього багатства.

Конкурс передбачає як безпосередній захист проектів, так і представництво учасників з метою отримання нової, цікавої інформації в галузі землевпорядкування та будівельної справи.

Представлення проектів творчого конкурсу «Земля — наш дім» може бути підготовлене у формі презентації, реферату чи усного виступу із такої тематики:

«Земля-наш рідний дім та годувальниця»;

«Роль земель в економічному розвитку держави»;

«Європейські орієнтири раціонального використання та охорони земель";

«Забруднення і нищення земельних ресурсів через нераціональне їх використання»;

«Земля – основне багатство країни».

Творчий конкурс проектів «Будинок моєї мрії».

Наш будинок – наша фортеця, і тому він повинен бути таким, яким хочеться бачити його нам. Яка б не була ваша мрія – завдяки новим будівельним технологіям настала пора втілювати її в життя!

Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет» пропонує учням 9-х класів загальноосвітніх шкіл більше дізнатися про спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», яка є на сьогодні дуже перспективною, а також взяти участь у конкурсі «Будинок моєї мрії». Для цього потрібно накреслити, намалювати або створити макет будинку  чи споруди, які  Ви собі уявляєте ідеальними, і представити їх  під час заходу.

Учасники конкурсів будуть нагороджені дипломами, а автори кращих проектів отримають відзнаки та сертифікати на безкоштовне проходження підготовчих курсів до вступу на відповідні спеціальності коледжу.

Творчий конкурс проектів відбудеться 17 травня 2017року у приміщенні Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» за адресою: м. Ужгород, вул. Українська, 19.

План проведення:

9:00 – 10:00 Реєстрація учасників

10:00 – 10:30 Урочисте відкриття

10:30 – 12:00 Презентація проетків

12:00–13:00 Ознайомлення із новітніми технологіями у галузі землевпорядкування, геокадастру та будівельної індустрії

13:00–14:00 Обід, зустріч із представниками студентського самоврядування

14:00 – Нагородження учасників. Закриття конкурсу творчих проектів

14:30 – Виїзд учасників

Додаткову інформацію можна отримати за контактами:

Папп Крістіан Степанович (099 73 23 868);

Пайш Ганна Іванівна (050 262 16 65).

Nike