З 19 по 22 березня викладачі ЦК «Землеустрою та будівництва» організовують проведення Тижневика землевпорядних та будівельних дисциплін. У ньому беруть участь студенти І-ІV курсів спеціальностей  «Будівництво та цивільна інженерія» та «Геодезія та землеустрій»,  викладачі та запрошені гості. Програма проведення різноманітна: брейн-ринг, зустріч з роботодавцями, конкурс навчальних презентацій, благодійний ярмарок.

Закликаємо всіх взяти участь та бажаємо перемоги!

Програма заходів з нагоди Тижневика землевпорядних та будівельних дисциплін

ЗахідДатаЧас початкуМісцеБеруть участь
Брейн-ринг19 березня12.00ауд. 327Студенти 1-3 курсів спеціальності

Зустріч з роботодавцями20 березня12.00ауд.327Студенти 1-3 курсів спеціальності

«Будівництво та цивільна інженерія»

Конкурс навчальних презентацій20 березня13.00дистанційноСтуденти 2 та 4 курсів спеціальності

«Будівництво та цивільна інженерія»

Благодійний ярмарок21 березня10.001-й поверх коледжу Студенти спеціальностей «Геодезія та землеустрій», «Будівництво та цивільна інженерія», а також всі бажаючі .
Підбиття підсумків. Нагородження. Аукціон.22 березня12.00ауд.327Студенти та викладачі