У середу, 25 квітня 2018р., у приміщенні  Природничо-гуманітарного коледжу За адресою: м.Ужгород,  вул. Українська,19 відбудуться творчі конкурси «Земля – наш дім» та  «Будинок моєї мрії», до участі у яких запрошуються учні 8-9 класів.

Творчий конкурс проектів «Земля — наш дім»  для учнів 8-х та випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл області  має на меті  виявлення серед учнів талановитих і небайдужих творчих дітей, здатних у майбутньому, після отримання відповідного фаху, працювати в галузі землевпорядкування та екології.

Земля є основним національним багатством України та первинним фактором виробництва і своєрідним фундаментом екологічного розвитку.     У сучасних умовах чи не найбільшою проблемою є та людська діяльність, яка призводить до знищення цього багатства.

Конкурс передбачає як безпосередній захист проектів, так і представництво учасників з метою отримання нової, цікавої інформації в галузі землевпорядкування та будівельної справи.

Представлення проектів творчого конкурсу «Земля — наш дім» може бути підготовлене у формі презентації, реферату чи усного виступу із такої  приблизної тематики:

«Земля-наш рідний дім та годувальниця»;  «Роль земель в економічному розвитку держави»;  «Європейські орієнтири раціонального використання та охорони земель";

«Забруднення і нищення земельних ресурсів через нераціональне їх використання»;

«Земля – основне багатство країни»та ін.

Творчий конкурс «Будинок моєї мрії»

Шановний друже!

1Кожне покоління людства, кожен народ має своє уявлення про власне житло,його облаштування, дизайн, благоустрій. Українці споконвіку прагнули жити ближче до землі, мати свою хатину, «садок вишневий коло хати». Урбанізація вносить певні корективи, але людина пам’ятає своє коріння і хоче мати свій куточок, де житиме її родина , де пануватимуть  спокій і затишок.

Запрошуємо Тебе взяти  участь у конкурсі «Будинок моєї мрії». Як ти уявляєш своє житло, які вимоги висуваєш до його планування, інженерного облаштування, благоустрою?

2

До участі в конкурсі приймаються роботи в  будь-якому вигляді: ескізи, креслення, макети, комп’ютерна графіка. На що Ти здатен? Запрошуй друзів, батьків та озвуч свою мрію. Можливо, це стане початком її здійснення!

Бажаємо успіхів!

Координати для довідок:   (0312)613345 ;

0502621665 (Пайш Ганна Іванівна) ;

Електронна адреса:      collegeuzhnu@ukr.net

Сайт:    www.college.uzhnu.edu.ua

Реєстрація учасників   - з 9.00 – 10.00.

Чекаємо на Тебе ! Хай щастить!

2020 Air Jordan 1 Retro High OG Sail Obsidian University Blue 555088-140 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers