ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ   конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук  Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»

З 12 по 19 січня 2018 року проводитиметься подання науково-дослідницьких робіт до оргкомітету ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Заявки на участь подаються студентом разом з викладачем-науковим керівником за електронною адресою: вхід в інформаційний ресурс Інтернет: manzakarpat@gmail.com.

Інформація на Email : http://zakarpatman.blogspot.com/

Терміни проведення конкурсу за науковими відділеннями:

• відділення фізики, астрономії, математики, економіки, технічних наук та комп'ютерних наук – 26 січня 2018 року;
  • відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 2 лютого 2018 року;
  • відділення хімії та біології, екології та аграрних наук – 9 лютого 2018 року;
  • відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства – 16 лютого 2018 року.

Конкурс проводитиметься за адресою: вул. Будителів 1,  м. Ужгород - написання контрольної роботи, захист наукової роботи –на факультетах ДВНЗ «УжНУ».

«Тези» конкурсних робіт необхідно подати в електронному варіанті наелектронну адресу: gerdasombor888@gimail.com

Голова методичної комісії з загальноосвітніх предметів Г.Е. Белоусова-Зомбор

ДО УВАГИ ГОЛІВ ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ

До 27 грудня 2017 здати звіти про роботу циклової комісії за І семестр 2017 – 2018 н.р.

Голова методичної комісії з загальноосвітніх предметів Г.Е. Белоусова-Зомбор

Air Jordan 1 Retro High OG Wmns "Panda" CD0461-007 Women/Men Super Deals, Price: $98.03 - Air Jordan Shoes