Назва заходу Відповідальні особи
Серпень
1.      Звіт про роботу коледжу у 2014-2015 н.р. та забезпечення організованого початку 2015-2016 н.р.

2.      Про перевід студентів на наступні курси.

3.      Про затвердження педагогічного навантаження викладачів на 2015-2016 навчальний рік.

4.      Звіт та пропозиції щодо профорієнтаційної та агітаційної роботи олледжуу олледжу на новий навчальний рік.

5.      Різне

Росоха В.В.

Кравчук М.І., Монда Г.М.

Сидор Р.М.

Грудень
1.      Про підсумки навчального семестру, аналіз навчальних досягнень студентів.

2.      Визначення претендентів на отримання медалей «За високі досягнення у навчанні» та «За досягнення у навчанні», претендентів на отримання диплома з відзнакою серед студентів випускових курсів, затвердження кандидатур на призначення іменних та персональних стипендій студентам коледжу за результатами сесії на ІІ семестр 2015-2016 н.р.

3.      Про хід акредитації спеціальності «Розробка програмного забезпечення».

4.      Про стан впровадження інноваційних технологій у навчальний процес.

5.      Про профорієнтаційну та інформаційну діяльність коледжу.

6.      Про стан та перспективи викладання професійно-орієнтованого циклу спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» та «Землевпорядкування».

7.      Різне

Кравчук М.І., Монда Г.М.

Сидор Р.М.,

Сидор Р.М., голова ЦК

Сидор Р.М., Щербан І.І.,

Голови ЦК

Попович М.Т., голови ЦК

Сидор Р.М., Голова ЦК

Березень
1.      Затвердження результатів атестації педагогічних працівників коледжу та проблеми кадрового забезпечення нових спеціальностей.

2.      Розгляд і затвердження навчальних програм вступних і фахових випробувань.

3.      Про стан та перспективи викладання предметів загальноосвітнього циклу у коледжі

4.      Про стан та перспективи виховної роботи у коледжі та гуртожитку.

5.      Різне

Сидор Р.М., Мельник О.В.

Попович М.Т., вихователі гуртожитку

Червень
1.      Про підсумки літньої заліково-екзаменаційної сесії та завершення 2015-2016 н.р., випуск молодших спеціалістів, виконання навчальних планів та програм.

2.      Про проект плану роботи коледжу на новий навчальний рік і проект педагогічного навантаження.

3.      Про агітаційну та організаційну роботу педагогічного колективу у зв’язку з новим набором студентів на перші курси.

4.      Про підсумки проведення студентських олімпіад, конференцій та конкурсів

5.      Про стан та перспективи викладання іноземної мови на всіх спеціальностях.

6.      Різне

Сидор Р.М., Кравчук М.І., Монда Г.М.

Росоха В.В., Сидор Р.М.

Пащук Г.Я., голови ЦК, голова наукового товариства студентів

Щомісячно: поточні питання.

Періодично: розгляд акредитаційних і атестаційних справ, та затвердження документації.Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale