Всеукраїнський день бібліотек відзначається 30 вересня. Його встановлено згідно з Указом Президента від 4 травня 1998 року враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості.

На сьогодні бібліотечна мережа України нараховує близько 40 тис. книгозбірень різного відомчого підпорядкування, органів державної та комунальної власності, підприємств, організацій і закладів. Вона складається з мережі публічних (у т.ч. спеціалізованих для дітей, юнацтва), технічних, сільськогосподарських, медичних, академічних, освітянських бібліотек та бібліотек вищих навчальних закладів, а також бібліотек для сліпих. Із них 4 мають статус національної (Національна парламентська бібліотека, Національна бібліотека України для дітей, Національна історична бібліотека, Одеська національна наукова бібліотека), 2 державні (Державна бібліотека України для юнацтва та Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка), 72 обласні та 13 тис. 253 сільські бібліотеки.

Бібліотека, насправді, є точкою опори для кожного!

• І для того, хто приходить до бібліотеки щодня на роботу.
  • І для того, хто приходить до бібліотеки щодня, раз на тиждень, на місяць або лише раз на рік як читач, друг, партнер, або учасник заходів.
  • І навіть для того, хто ще жодного разу не був у бібліотеці.

Бібліотека коледжу запрошує читачів та надає  безкоштовний он-лайн доступ до пошуку  книг в електронній системі, яка містить більш ніж 20 000 книг. Для читачів – це швидкий та зручний пошук книг on-line в загальній базі фондів, можливість бронювання та замовлення книг.