У читальній  залі бібліотеки коледжу відкрилась інформаційно-тематична виставка , присвячена Дню Соборності  України , -  “В єдності -  сила народу”.

Як велике державне свято –День Соборності України ввійшов до національного календаря 22 січня 1919 року.Свято відзначається щороку у День проголошення Акту  воз” єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
Урочистий Акт злуки Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу проголосила директорія УНР 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
«Віднині зливаються в одне ціле  віками розділені частини України -  Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», - так було написано в Акті злуки.
Офіційний державний статус День Соборності України отримав у 1999 році, а в 2011 було встановлено День Соборності і Свободи України.

На виставці представленні як навчальні посібники з історії України , так і періодичні видання , на сторінках яких висвітлюється ця подія .Боротьба  українського народу за соборність своїх земель -  одна із важливих сторінок нашого минулого.

Nike - Shoes & Sportswear Clothing